Common Symptom Guide TR

Ücretsiz Sağlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 4.3.103
  • Dil İngilizce
  • Firma Mobile Systems
Android İşletim sistemi bulunan cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış Common Symptom Guide TR uygulaması, hastanın şikayetinin hızlı ve doğru değerlendirilmesi ve semptomları esas alarak, hastaların tedavisi için en güvenilir ve kolay kullanıma sa

Android İşletim sistemi bulunan cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış Common Symptom Guide TR uygulaması, hastanın şikayetinin hızlı ve doğru değerlendirilmesi ve semptomları esas alarak, hastaların tedavisi için en güvenilir ve kolay kullanıma sahip bir uygulamadır.

Hastaların en sık karşılaştığı ve en çok bilinen 100'den fazla soru ve cevabıyla hastaya yardımcı olmanızı sağlayan uygulamayı tıp öğrencileri ellerinden düşüremeyecekler. Yeni öğrenmeye başlayan asistan öğrencilerin mutlaka edinmesi gereken bu yardımcı kitap hastalara teşhis koyma açısından çok faydalı olacaktır. 

Hastanın kendisi ve aile öyküsü, kullandığı ilaçlar, konulan teşhisler ile ilgili bilgileri alarak uygulamadaki arama bölümüne yazın ve size tanıyı koysun. Siz de buna bakarak bir fikir edinin ve tedaviye başlayın. 7 günlük deneme sürümü olan uygulamayı hemen indirin ve tıp alanındaki soruları bu uygulama içerisinde bulun.

Daha Fazla Göster
Common Symptom Guide TR indir